14 лютого – не тільки для закоханих

Дата публікації: 15.02.2017

14 лютого – День святого Валентина! Саме в цей день усі люди, навіть ті, що не мають своєї другої половинки, обмінюються теплими вітаннями. У День усіх закоханих зазвичай дарують валентинки – головний атрибут цього свята. Не обійшла ця традиція і наш технікум: кожна група створила особливу валентинку з конвертом, куди кожний охочий міг покласти листівку з признанням у коханні або ж просто з привітаннями.

Окрім цього, після пар відбувся концерт, де кожен зі сцени міг привітати зі святом. У залі панувала атмосфера щастя, радості та любові.

Виступи студентів були різноманітними та душевними: дівчата з хлопцями співали пісні, група ОП-1-16 підготувала вальс, а дівчата з групи А-1-14 виконали пісні під гітару. Закінчився концерт виступом Олега, який виконав пісню “Мечты сбываются” під бурні оплески студентів.

Незважаючи на те, що в цілому 14 лютого святкують День закоханих, ця дата має ще кілька свят, які менш відомі, але мають місце бути.

Міжнародний день дарування книг – це свято відзначається з 2012 року завдяки американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США. Саме вона ініціювала в 2012 році щорічне проведення 14 лютого Дня дарування книг. А все тому, що її дитина запитала, чому не відзначається таке свято, адже книги дуже важливі. У зв’язку з цим Еммі розгорнула цілу кампанію по рекламі цього свята, і тепер сотні і тисячі людей по всьому світу приєдналися до неї і відзначають День дарування книг.

Також в цей день відзначається День комп’ютерника. Він хоч і неофіційний, але широко відзначається в професійному світі. 14 лютого 1946 року науковому світу і всім зацікавленим був продемонстрований перший реально працюючий електронний комп’ютер ENIAC I. Цікаво, що роботи по розробці першої обчислювальної машини спонсорувались американською армією, якій комп’ютер був необхідний для проведення військових розрахунків, планування і програмування.

14 лютого – не тільки для закоханих 14 лютого – не тільки для закоханих 14 лютого – не тільки для закоханих 14 лютого – не тільки для закоханих

Пошук по сайту