Акредитація 2015

Дата публікації: 10.04.2015

Згідно з наказами Міністерства освіти і науки України в Павлоградському технікумі Державного ВНЗ «НГУ» з 7 по 9 квітня 2015 року працювали експертні комісії зі спеціальностей «Діловодство», «Обслуговування комп’ютерних системі мереж», «Організацію перевезень і управління на автотранспорті». Члени експертних комісій ознайомилися з матеріально-технічною базою технікуму. На ретельне вивчення членам акредитаційної експертизи було представлено навчально-методичне забезпечення дисциплін спеціальностей.

Комісії розглянули подані акредитаційні справи та на місці провели перевірку діяльності Павлоградського технікуму Державного ВНЗ «НГУ» , а також надали експертну оцінку відповідності освітньої діяльності державним вимогам щодо акредитації спеціальностей.

За результатами роботи у цілому експертні комісії зі спеціальностей «Діловодство», «Обслуговування комп’ютерних системі мереж», «Організацію перевезень і управління на автотранспорті» позитивно оцінили роботу навчального закладу та рівень фахової підготовки спеціалістів.

115306 122111

Пошук по сайту