Безкоштовні електронні ключі отримали майже 2210 платників податків Західнодонбаського регіону

Дата публікації: 09.08.2013

«Звітувати, не виходячи з дому та використовувати усі переваги електронного спілкування з податківцями можуть власники цифрових підписів, які з лютого цього року безкоштовно видає акредитований центр сертифікації електронних ключів. Ця безкоштовна послуга — альтернатива придбання посилених сертифікатів ключів у комерційних структурах» – про це розповів місцевим засобам інформації перший заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Володимир Джавун.

Так з початку створення та по липень місяць 2013 року у пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів в місті Павлоград при Західно-Донбаській ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майже 2210 представників місцевого бізнесу отримали безкоштовні електронні ключі.

За липень в пункті реєстрації у місті Павлоград при Західно-Донбаській ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області видно близько 750 безкоштовних електронних підписів.

«Саме такий доступний якісний сервіс для платників податків – важлива передумова до створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та рівних конкурентних умов для кожного підприємця», – зазначив перший заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Володимир Джавун.

Із перших днів новий сервіс користується неабияким попитом. Платників у цьому відділенні обслуговують кваліфіковані фахівці, які пройшли відповідне навчання. Установа оснащена сучасним обладнанням і програмами захисту персональних даних.

Для багатьох суб’єктів господарювання, які працюють прозоро, у правовому полі, електронний спосіб надання податкової звітності став просто знахідкою. Все, що потрібно для подання звітності в електронному вигляді, це заповнити бланк документу, наложити електронний цифровий підпис і відправити до відповідної організації чи установи.

Цифровий підпис є не тільки своєрідним захистом податкової звітності, що надсилається в електронному вигляді. Отримання електронних ключів має і додаткові плюси. Окрім основної сфери застосування підпису, такої як звітування, платники податків за його допомогою можуть укладати договори в електронній формі з іншими суб’єктами господарювання.

Зростання попиту на сучасну сервісну послугу безкоштовної видачі ключів електронного підпису є прогнозованим, адже все більшої популярності, серед підприємців набуває сучасне електронне звітування.

Для отримання ключів електронного цифрового підпису суб’єктам господарювання необхідно ознайомитись із необхідною інформацію на сайті: www.cskidd.gov.ua та прийти до Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, каб. №803.

Пошук по сайту