Будемо знайомі:) Знайомство з Б-1-15

Дата публікації: 24.02.2017

Яка група найкраща в технікумі? Хто підкорює всіх і вся? Без кого не обходиться жоден захід? Хочете знати відповіді на ці запитання? Тоді вас вітає група Б-1-15!

У технікумі ми навчаємося вже півтора роки. За цей час наша група стала не тільки колективом, а й дружною сім’єю. Нашу спільну маму звати Світлана Григорівна. Вона нас всіляко підтримує і мотивує на досягнення успіху. Її права рука – староста Катя. Вона відповідальна, знає свої обов’язки і старанно їх виконує. Всього нас 25 – і разом ми нічого не боїмося!

А тепер відкриємо вам завісу наших досягнень і перемог. Упродовж усього першого курсу ми показували себе як активна, творча, розумна, співуча і танцювальна група. І продовжуємо це робити зараз.

На змаганнях з аеробіки в технікумі ми зайняли 2-е місце, а на міських – 3-тє!

В інтелектуальній сфері нам теж немає рівних. Призові місця на олімпіадах і конкурсах дістаються саме нашій групі. А в цьому році дівчата, Аня і Наташа, захищали честь технікуму в Дніпрі. Також наші дівчатка, Женя і Катя, грають в команді технікуму з волейболу. Тому регулярно беруть участь у міських змаганнях. Можна ще довго перераховувати всі наші досягнення, але одне з них найголовніше: серед всіх груп технікуму по успішності Б-1-15 виявилася на 2-му місці! І це ще не межа наших можливостей…

Ми всі дуже різні, але група не була б такою, якби не було хоч одного з нас. І, звичайно, ми вдячні нашому класному керівнику, Світлані Григорівні, за те, що вона завжди йде з нами пліч-о-пліч!

До речі, якщо хочете дізнатися про нас більше – заходьте на чай в ауд.336 – будинок нашої міцної і дружної сім’ї!

Будемо знайомі:) Знайомство з Б-1-15 Будемо знайомі:) Знайомство з Б-1-15 Будемо знайомі:) Знайомство з Б-1-15

Пошук по сайту