Будемо знайомі:) Знайомство з БО-1-16

Дата публікації: 24.02.2017

Всім привіт! Ми найпозитивніша група, а звати нас БО-1-16!

Насамперед хочемо познайомити вас із нашим старостою, Микитою. Він посідає найважливіше місце у групі, бо староста є головою дружнього колективу! Він несе відповідальність за всіх нас та є обличчям БО-1-16.

А тепер прийшов час знайомства і з нами. Наша група складається з 21-ї дівчинки та всього 2-х хлопців. Кожен із нас має своє місце та обов’язки!

За грошові витрати, тобто казначейство, відповідальні Ліза та Настя.

Також у нас маються і свої “майстри на всі руки”, а саме: Маша, Ліза та Аліна. Вони малюють плакати на тематичні дні або свята.

На цьому таланти наших зірочок не закінчились! Ми дуже вдячні нашим співакам, котрим аплодує весь актовий зал! Лєра, Настя, Аліна, Софія, Ліля, Настя, Маша, Аня, Влада – дівчата, знайте, ми пишаємося вами!

Ще ми можемо похизуватися своїм танцювальним хистом. Наш танцювальний гурток показав себе вперше на Новий рік. Оля, Маша, Лєра, Настя, Ліля – ви були найяскравіші в той вечір!

На свята Віка читає власні вірші, які почала писати ще в школі та планує продовжити цим займатися у майбутньому.

У всьому нам допомагає наш класний керівник – Олена Станіславівна, відома всім королева Бухгалтерії. БО-1-16 не була б такою активною, спортивною та позитивною, якби не вона. Всією групою виносимо подяку за найвеселішого класного керівника!

З кожним днем група бухгалтерів стає дружнішою та міцнішою. Бо, як всім відомо, не буде спільного колективу без підтримки та взаємодопомоги!

Будемо знайомі:) Знайомство з БО-1-16 Будемо знайомі:) Знайомство з БО-1-16 Будемо знайомі:) Знайомство з БО-1-16 Будемо знайомі:) Знайомство з БО-1-16

Пошук по сайту