Будемо знайомі:) Знайомство з E-2-14

Дата публікації: 27.12.2015

У нашому технікумі багато груп, всі вони унікальні і багатосторонні:) Але і серед унікальних є ще більш унікальні. Такою і є група Е-2-14. Ця група має достатньо чеснот, про які ми зараз і дізнаємося:)

Ось що, про себе кажуть заповзятливі хлопці: “Наша група Е-2-14 є найменшою за чисельністю, але не за кількістю креативщиків. Нас усього 15 чоловік, але то – не біда, адже головне не кількість, а якість. В минулому році нас було 36. Але починаючи з цього навчального року наш дружний колектив поділили на дві групи: Е-1-14 та Е-2-14. Може нас і поділили, але все-таки ми відчуваємо, що залишились однією групою”.

У групі Е-2-14 навчаються найвеселіші хлопці нашого студентського колективу. Проте головною їх родзинкою є те, що вони неймовірно дружні, і тримаються один одного у будь-якій ситуації. Хоч і спільних захоплень у гірників мало, але любов до гри у футбол є спільною. Побачивши м’яч, їм так й хочеться його жбурнути у футбольні ворота.

Всі хлопці групи Е-2-14 дуже хоробрі та кмітливі, що є досить помітною чеснотою для юнаків. Крім того, вони надійні і виконують різні доручення без проблем. Викладачі, які працюють у цій групі, одностайні у своїй думці: що хлопці цієї групи досить розумні і креативні.

Відмінників група поки що не має, але є багато хорошистів. Але хлопці не засмучуйтесь, все ще попереду, адже ви завзяті та допитливі.

Бажаємо вам творчих та спортивних досягнень!

Когда вырастишь большой

И пойдешь трудиться,

Вот что, мальчик мой,

В жизни пригодиться:

Береги здоровье, сын,

Пораскинь мозгами,

Прояви смекалку, прыть,

Чтоб под приводом не рыть,

Ты мотай усами.

Слесарь — может, хорошо,

Но механик лучше.

Быть механиком, сынок, — это хорошо.

Про него слагают быль,

Говорит народ.

06 07 08 09

Пошук по сайту