Будемо знайомі:) Знайомство з Е-2-15

Дата публікації: 06.03.2016

08Доброго дня! Ми група Е-2-15 . Наша група не маленька, але й не дуже велика, нас всього — 24. Ми велика мужня дружина, а княгиня наша – Альона Михайлівна. Ми дуже дружелюбні, тому і розважаємось на вихідних частенько разом, гарно працюємо як команда. Крім того, дуже талановиті, відповідальні, спортивні та просто гарні хлопці.

Ось, наприклад, нас попросили підготуватися до посівання в технікумі. Хлопці поставилися до цього серйозно: добре вивчили віршики та виразно розповідали, добре сипали . В той день приїхав ректор, і ми його радо зустріли. Це було весело, гарно та незвичайно.

Ми не тільки вміємо обсипати пшеницею, але й співати: з нас формують хор Шахтарської пісні. Не вспіли навчитись співати, а вже виступали. Нам подобаються пісні та наш керівник Михайло Умарович. Воно зразу не виходить гарно співати, але з кожною репетицією ми стаємо ще більш співочими.

Наша група вже достатньо пройшла разом, та ще більше попереду — аж цілих три курси. Не даремно зустрілись в технікумі, адже всі цікавляться мотоциклами та їх запчастинами, це ще більше нас об’єднує. Інколи бешкетуємо, але голова завжди стає на своє місце, коли поприбираємо технікум.

Гарно навчаємось, але є індивіди, яких треба на це штовхати. Чудово виконуємо завдання та допомогаємо вчителям, активні в діяльності технікуму. Ми дуже вдячні за ці хвилини, що ви витратили на прочитання цієї статті.

Були раді познайомитись:) До Побачення!

0910

Пошук по сайту