Будемо знайомі:) Знайомство з К-1-15

Дата публікації: 14.02.2016

У нашому технікумі є країна розумних студентів — ОКСМ. Наймолодша група цієї країни — К-1-15. Вони кмітливі, талановиті, спортивні, креативні і завжди на позитиві. Давайте ближче познайомимося з ними 🙂

Це ми – група К-1-15! Нас 29, на жаль, тридцятий до нас не дійшов. Наша група складається з 26 сміливих, активних, розумних хлопців і лише з 3 чудових, відповідальних, наймиліших дівчат. Ми — велика родина, яка складається з нас і нашого тата — Віктора Івановича. Він нас любить і для нього наша група завжди найкраща. Хоча іноді ми можемо бути бешкетниками, але в потрібний час станемо серйозними і вирішимо найважчу задачу. На жаль, спільних захоплень у нас мало, проте усіх нас об’єднує любов до комп’ютерів. Не даремно ми зустрілись на спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

Восени відбулась посвята у студенти, де ми дружньо проходили різноманітні смуги перешкод і, як наслідок, чудово з усім впорались. Тепер ми варті звання «Студенти». Але ж ми не тільки дружні, а й талановиті. Одні захоплюються танцями, інші мають гарні спортивні досягнення або чудово співають. Ми гарно доповнюємо один одного. Неможливо не згадати про наш розум. Вся група добре здала свій перший залік і залишилась у повному складі.

Ми група, де тобі завжди піднімуть настрій. Ми група, де ти себе завжди відчуваєш потрібним. Ми група, де ти не будеш самотнім.

k1151k1152k1153k115

Пошук по сайту