Декларацію про доходи можна подати електронкою

Дата публікації: 12.02.2013

На черговій особистій зустрічі з платниками податків працівники Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС ознайомили присутніх з особливостями звітування в електронному вигляді.

«Сплата податків має бути для платника процедурою зручною і необтяжливою. Тому, при переході на електронну звітність частина роботи, яка раніше потребувала  багато часу, виконуватиметься одним натисненням кнопки. Електронна звітність заощаджує  час,» – запевнив  начальник  Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Олег Шелудько.

Оскільки стартувала кампанія декларування, сертифікат електронного цифрового підпису може стати в нагоді громадянам, які не бажають витрачати час на візит до податкової інспекції при поданні щорічної декларації про власні доходи.

За словами начальника інспекції, цього року ДПС України впровадила   новий електронний сервіс – подання декларації про доходи в елекронному вигляді. Відвідавши  банер „Декларування громадянами майнового стану і доходів” на єдиному веб-порталі ДПС України , кожен отримає можливість заповнити свою річну декларацію і надіслати її до податкової інспекції.

Разом з цим, Олег Шелудько звернув увагу присутніх, що програмне забезпечення для формування, подання та збереження податкової звітності в електронному вигляді та ключі електронного цифрового підпису надаються Західно-Донбаською ОДПІ безоплатно та швидко. Для отримання ключів електронного цифрового підпису суб’єктам господарювання необхідно ознайомитись із необхідною інформацію на сайті: www.cskidd.gov.ua та прийти до Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС за адресою: м.Павлоград, вул.Верстатобудівників 14а, каб. №803.

Мінімізація контактів податківців з платниками податків – першочергове завдання податкової служби – відмітив Олег Шелудько.  З цією метою ДПС України  удосконалює вже існуючі електронні сервіси («Єдина база податкових знань», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»,   «Реєстр платників ПДВ»,«Акредитований центр сертифікації ключів» і  «Електронна звітність», антикорупційний проект «Пульс податкової») і впроваджує нові.

 За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту