День автомобіліста

Дата публікації: 20.10.2015

avto1Напередодні Дня автомобіліста ми хочемо передати свої вітання усім, хто пов’язав своє життя із цією професією, а саме: керівникам і працівникам транспортних підрозділів, інженерно-технічним співробітникам, водіям тощо. І особливо хочеться привітати викладачів Павлоградського технікуму ДВНЗ “НГУ”, які навчають молодь для цієї галузі, та і самих студентів, які незабаром стануть кваліфікованими робітниками.

Шановні автомобілісти! Щиро бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, успішних життєвих та автомобільних шляхів і «зеленої» вулиці на них!

avto2Цей день з’єднує всю країну, тому що на Землі всі дороги поєднують нас. Автомобільні шляхи — це незамінні артерії, що пов’язують нас із близькими, з’єднують міста і країни та прямують у майбутнє.

Дороги, як і наше життя, мають різні перешкоди або приємні перехрестя. Як на автостраді, наші життєві шляхи то підіймаються вгору, то прямують вниз, то несподівано звертають вліво чи вправо, але ніколи не повертаються назад.

На підтвердження цього Павлоградський технікум ДВНЗ «НГУ» з 2010 року щорічно продовжує випускати кваліфікованих молодших спеціалістів за спеціальністю: «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті», які з гордістю та високо піднятою головою скажуть: «Ми – автомобілісти!!!»

avto3Заняття проводять педагоги, які мають великий досвід виробничої і професійної праці. Серед них багато як молодих викладачів, так тих, що вже мають достатній досвід: Волковська Наталія Іванівна, Безугла Владислава Віталіївна, Чорний Володимир Вікторович, Сидоренко Віктор Миколайович, Колесников Олексій Кузьмич.

avto4День автомобіліста — це їх професійне свято, напередодні якого студенти демонструють свою майстерність та професійні навички, беруть участь в олімпіадах та наукових конференціях. Одного разу, якраз напередодні свята, студенти цієї спеціальності були учасниками картингових змагань, які проводились у м. Дніпропетровську, де посіли перше місце і отримали кубок ректора “НГУ”. Ще хочеться додати, що студенти цієї спеціальності всебічно розвиваються, вони отримують знання не тільки із своєї предметної області, а ще і з економіки, менеджменту, права тощо. Тому і не дивно, що в економічному КВК саме студенти ОПУА перемогли обізнаних у цій царині студенток – бухгалтерів. Ось така талановита молодь навчається у нас в технікумі на спеціальності ОПУА.

avto5Крім того, слід зауважити, що на цій спеціальності склалась велика кількість традицій. До таких традицій відносять: ведення альбому спеціальності, у якому містяться фото всіх груп; відвідування підприємств міста, пов’язаних з автомобільним транспортом; посвята студентів I курсу у лави автомобілістів; запрошення випускників минулих років на зустріч зі студентами. А минулого року з’явилась ще одна чудова традиція — день прощання із IV курсом, коли студенти молодших курсів вітають випускників із закінченням навчання. Ось такі наші автомобілісти: активні, кмітливі і багатосторонні.

Автори статті група К-1-13

Пошук по сайту