День закоханого комп’ютерника

Дата публікації: 14.02.2016

02День закоханого комп’ютерника

14 лютого – неофіційний День комп’ютерника

14 лютого 1946 року науковому світу був продемонстрований перший електронний комп’ютер ENIAC I (Electrical Numerical Integrator And Calculator). Цікаво, що роботи щодо розробки першої обчислювальної машини спонсорувались американською армією, якій комп’ютер був необхідний для проведення військових розрахунків, планування і програмування. ENIAC I пропрацював до 2 жовтня 1955 року, а потім був розібраний. Звичайно, були і більш ранні комп’ютери, але це все прототипи і експериментальні варіанти. ENIAC був першим працюючим на практичних завданнях комп’ютером. Між іншим, саме від ENIACа сучасні комп’ютери успадкували двійкову систему числення. ENIAC був розроблений для вирішення однієї із серйозних і потрібних завдань того часу: для обрахунку балістичних таблиць армії. Природно, потужності і продуктивності цих «обчислювальних ресурсів» армії не вистачало. Саме тому кібернетики на початку 1943 року приступили до розробки концепції нового обчислювального пристрою. Саме тому 14 лютого відзначається свято — День комп’ютерника.

Уперше інформація про День комп’ютерника в Україні з’явилася 2009 року. Більш розгорнута інформаційна кампанія була розгорнута в 2011 році, коли відомості про цей день потрапили і в україномовний віртуальний простір. У той же час, вітчизняні ЗМІ ігнорують відоміший в англомовному віртуальному просторі «День очистки комп’ютера» (Clean Your Computer Day), що святкується з 2000 року кожен другий понеділок лютого, і 2011 року припав на 14 лютого).

Які ж вони закохані комп’ютерники?

У День всіх закоханих комп’ютерників слід згадати і про тих, хто навчається і працює у Павлоградському технікумі.

Наш технікум має безпосереднє відношення до цієї сфери діяльності, бо починаючи з 2006 року в ньому з’явилася спеціальність “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”, де здійснюється підготовка молодших спеціалістів за кваліфікацією технік-програміст, котрі зможуть знайти роботу у будь-яких куточках земної кулі, адже ми живемо у світі інформаційних технологій, в якому майже нереально вижити без, хоча б базового, знання ПК.

На нашому відділенні навчаються люди творчі, кмітливі, всебічно розвинуті, сучасні, дружні, відповідальні, такі, якими і повинні бути справжні комп’ютерники.

Кожна група цієї спеціальності — це окреме творіння мистецтва, яке має власну неповторну художню цінність у цьому світі. Саме групи “К” завжди вирізнялись творчим підходом до будь-якої справи. Навіть у найнудніших схемах та програмах вони знайдуть те, чого не побачать інші, і зможуть зробити з цього справжній шедевр. Це молоді люди, які закохані у світ комп’ютерів, тому їх по праву можна назвати комп’ютерними фіксиками. І не дивно, що хлопці і дівчата мають високі показники у навчанні, адже на відділенні навчаються п’ять відмінників і велика кількість хорошистів. Але комп’ютерники не тільки спритні у навчанні, але ще й у всіляких творчих заходах, де кожна група розкриває увесь свій креативний потенціал.

І якими б класними не були групи, вони б не стали такими без допомоги їх наставників, котрі завжди знайдуть потрібне слово у будь-якому життєвому випадку. Демченко О.В., Козлова А.В., Романенко Т.І., Бісик І.А., Герасимюк В. І., Кондратова О.Л., Шевлякова А.М., Шамрицька О.М. — ці викладачі спрямовують еліту нашого технікуму в потрібне русло, а підпорядковуються 4 курси дружньої еліти нашому улюбленому завідувачу відділення — Сірій Тамарі Вікторівні.

k112
К-1-12
k113
К-1-13
k114
k1141
К-1-14
k115
К-1-15
Ось таке воно комп’ютерне відділення:)

Пошук по сайту