День збройних сил України

Дата публікації: 06.12.2015

08День збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в1991 році закону України «Про Збройні сил України».

Закон про створення власних збройних сил став одним із перших, які отримала молода українська держава. На час проголошення Україною незалежності чисельність військ становила понад 700 тисяч солдатів та офіцерів.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України.

До складу Збройних сил України входять три роди військ: сухопутні війська, повітряні сили та військово-морські сили.

За роки незалежності 37 тисяч українських солдатів та офіцерів взяли участь у десятках операцій з підтримання миру. Серед них – операції в колишній Югославії, Анголі, Сьєрра-Леоне, Іраку та Афганістані.

09Дорогі захисники Української держави!

Вітаємо Вас з Днем збройних сил України!

6 грудня – День збройних сил України! Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть. За плечима військових Збройних сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Традиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових. І сьогодні особливо щиро і глибоко вдячні їм. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

10Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ та бажаємо Вам бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, віри в силу нашої України та скорішої перемоги, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!!!

Пошук по сайту