День знань!

Дата публікації: 02.09.2013

02 вересня 2013 року в Павлоградському технікумі Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» розпочався навчальний рік 2013-2014.

На урочистій лінійці були присутні почесні гості: Благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Валентин Цешковський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Шуліка О.О., начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради Дугін О.П., викладачі та студенти.

З теплими словами привітання звернулась до студентів директор технікуму Посунько Л.М. Вона побажала студентам міцного здоров’я, натхнення у набутті нових знань, успіхів у навчанні.

З Божими благословенням,побажанням усім міцного здоров’я, творчої наснаги миру та любові у кожному домі звернувся до студентів та викладачів технікумуБлагочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Валентин Цешковський. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Шуліка Олена Олександрівна висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю між колективом технікуму  та міськими органами управління.

Кульмінацією урочистого свята стало нагородження грамотами директора технікуму кращих студентів технікуму. Не залишився в стороні від святкових подій і профспілковий комітет технікуму на чолі з Шаріною В.С. Чудові торти отримали кращі студентські групи  в рейтингу успішності по технікуму.

День знань в Павлоградському технікумі – це добра традиція, яка стала невід’ємною частинкою історії провідного навчального закладу в нашому регіоні.

В добрий путь студенти  та викладачі, успіхів Вам у 2013-2014 навчальному році!

0146

0134

0135

0141

Пошук по сайту