Доходи, отримані за межами України, підлягають обов’язковому декларуванню

Дата публікації: 02.04.2013

Про це повідомила заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчук під час зустрічі з місцевими засобами масової інформації.

     При отриманні іноземних доходів протягом календарного року громадянин України – їх одержувач, зобов’язаний представити річну податкову декларацію, в якій вказується дохід, отриманий за кордоном і сума податку, що підлягає сплаті до бюджету.

Таке податкове зобов’язання може бути зменшено на суму податків, сплачених громадянином України за кордоном, але тільки на підставі пред’явленої довідки, отриманої від державного органу іноземної держави про суму стягнутого податку і про базу його нарахування. Така довідка повинна бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.

Також, Ірина Яремчик нагадала, що термін подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи закінчується 30 квітня 2013 року та про можливість подати декларацію в електронному вигляді. Заповнити декларацію про майновий стан і доходи можна на веб – порталі ДПС України http://sts.gov.ua. Для цього необхідно отримати безкоштовний електронний ключ, що надається в Центрі сертифікації ключів при Західно-Донбаській ОДПІ. Електронний цифровий підпис необхідний для аутентифікації  платника податків у веб-документі для підтвердження його особистості.

За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту