Кращі випускники Павлоградського технікуму отримали нагороди

Дата публікації: 02.07.2016

studenty_tehnikumu

У п’ятницю, 1 липня, в Павлоградському технікумі ДВНЗ “Національний гірничий університет” була святкова атмосфера – випускники отримали дипломи спеціалістів.

На святі побував міський голова Павлограда Анатолій Вершина. Він нагородив грамотами студентів, які отримали дипломи «з відзнакою»: Євгенію Кузьменко (студентка гр. Б-1-13, спеціальність «Бухгалтерський облік»), Дарину Дігтяренко (студентка гр. К-1-12, спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж») і Владислава Смичка (студент гр. Р-2-12, спеціальність «Підземна розробка корисних копалин»).

Павлоградський технікум Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» – це вищий навчальний заклад I рівня акредитації. Технікум здійснює підготовку молодших спеціалістів за 7 спеціальностями: «Діловодство», «Бухгалтерський облік», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Підземна розробка корисних копалин», «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання», «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях», «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті».

Пошук по сайту