Легалізація трудових відносин з працедавцями

Дата публікації: 14.05.2013

Майже 2 тисячі найманих працівників Дніпропетровщини змогли легалізувати трудові відносини з працедавцями

 Не дивлячись на травневі свята в Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області підведено підсумки перевірок суб‘єктів господарювання з питань повноти та правильності нарахування, утримання і перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

За чотири місяці 2013 року в області проведено 372 перевірки, під час яких встановлено 262 порушення щодо нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. За результатами перевірок до бюджету додатково перераховано більше шести мільйонів гривень.

Також, під час проведення перевірок виявлено 1729 працівників, які змогли офіційно оформити трудові відносини з працедавцями. Ще майже чотириста мешканців області залучено до державної реєстрації підприємницької діяльності.

Офіційне оформлення взаємовідносин між працедавцями та найманими працівниками – це питання і наповнення бюджету, і соціальної справедливості. Тож, співробітники Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області і далі продовжують працювати в цьому напрямку.

 Більше 60 тисяч пасажирів пройшли через митні пости у аеропортах Дніпропетровської області

Щонайменше втричі збільшився на свята потік пасажирів через митницю у аеропортах Дніпропетровської області. Це перш за все пов’язано з травневими святами, які в цьому році співпали з релігійними святами. Крім того, на закордонних курортах розпочинається сезон літнього відпочинку, тож збільшено і кількість рейсів до традиційних міст відпочинку українських туристів.

Загалом у аеропортах міст Дніпропетровська та Кривого Рогу, з яких є вильоти до Туреччини, Єгипту та Європи у чотири зміни чергують 50 співробітників Міністерства доходів і зборів України. Як показує практика цього досить, щоб пасажири не затримувались на митних терміналах і перельоти розпочиналися своєчасно.

З початку року в Дніпропетровській області через митні термінали аеропортів вже пройшло більше 60 тисяч пасажирів. А літній сезон, під час якого кількість пасажирів, що направляються за кордони України, різко зростає, лише розпочався.

Турбуючись про здоровий відпочинок дітей на свята, співробітники Міндоходів Дніпропетровщини склали 34 протоколи на торгівців тютюном та алкоголем

Майже півмільйона гривень нарахували співробітники Міндоходів Дніпропетровщини після 68 перевірок суб’єктів господарювання, що торгували підакцизними товарами у роздріб.

Найбільш поширеним порушенням торгівців алкоголем та тютюном є продаж підакцизних товарів неповнолітнім. Тож, співробітникам Міндоходів області, разом з міліцією, довелося нагадувати про діючий закон «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

З початку року працівниками Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області складено 34 протоколи за результатами перевірок, за даними яких співробітниками головного управління Міндоходів в Дніпропетровській області анульовано 25 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. При цьому, нараховані фінансові санкції на суму 231 тис. гривень.

З часом кількість бажаючих у Дніпропетровській області нажитися на торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім скорочується, а от штрафи збільшуються. Про це варто пам’ятати торгівцям, особливо напередодні свят, коли кількість дітей на вулиці напевне збільшиться. Тож, хай вони проведуть свята не затуманюючи розум та не шкодячи своєму здоров’ю!

Другу за квітень партію контрабандних цигарок, більш як на мільйон гривень, виявили співробітники головного управління Міндоходів Дніпропетровщини

Дніпродзержинські ділки надто полюбляють торгувати цигарками і все б нічого, якби цигарки не виявлялися контрабандними.

Другу значну партію контрабандних цигарок за місяць виявили у місті Дніпродзержинську співробітники головного управління Міндоходів Дніпропетровщини. Якщо у попередній партії контрабандних цигарок було 120 тисяч пачок цигарок з Білорусії, Росії та Молдавії, то у 43 – річного мешканця Дніпродзержинська, який спромігся привезти цигарки в обхід митниці вилучено вже 150 тисяч папок цигарок на суму більше 1 мільйона гривень.

Навіть без акцизних марок цигарки реалізовували невеликими партіями по всій Дніпропетровській області. При цьому звичайно будь – які документи підтверджуючі походження та якість товару були відсутні. Втім, контрабандний «товар» надходив до області «на замовлення» і такі дрібниці ділка не цікавили.

У рамках порушеного кримінального впровадження з ознаками злочину, передбаченого статтею 204 Карного кодексу України, вирішується питання про притягнення організатора контрабандного цигаркового ланцюжка до відповідальності згідно чинного законодавства.

Майже 26 мільйонів гривень на Дніпропетровщині сплатили суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування

Одним з економічних пріоритетів підтримки соціальної стабільності в Україні є  збереження і розширення представників малого бізнесу, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Для підприємців – реєстрація платниками єдиного податку – це можливість спростити звітність, що подається до Міністерства доходів і зборів, і заощадити значні засоби підтримки бізнесу. В той же час, завдяки прощенній систем оподаткування, підприємці з невеликим товарообігом, та відповідно з невисоким доходом, створюють додаткові робочі місця, при цьому стабільно сплачуючи найнятим робітникам заробітну плату.

Станом на 1 квітня 2013 року в Дніпропетровській області зареєстровано 10 570 юридичних осіб – суб’єктів господарювання, що працюють на спрощеній системі оподаткування. Торік їх налічувалось ледве більше 10 тисяч. В той же час, в 2012 році, до бюджету платниками єдиного податку – юридичними особами сплачено 1 мільярд 995 мільйонів гривень. При цьому на підприємствах, що обрали спрощену систему оподаткування працює більше 23 тисяч найманих працівників. В середньому доходи одного такого підприємства складали майже 200 тисяч гривень. У першому кварталі 2013 року юридичними особами – платниками єдиного податку до бюджету сплачено майже 26 мільйонів гривень, що в 2,2 рази більше аналогічного періоду минулого року.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області

Пошук по сайту