Мешканці Західнодонбаського регіону задекларували понад 67 мільйонів гривень доходів

Дата публікації: 01.06.2013

Основною метою інформаційної та роз’яснювальної роботи є налагодження партнерських відносин та досягнення взаєморозуміння з платниками податків, формування високої податкової культури населення та забезпечення декларування доходів громадянами.

Протягом січня-травня 2013 року працівники Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області проводили роботу по прийому декларацій від громадян, які отримали доходи протягом 2012 року, по обробці декларацій та проведенню перерахунків податку з доходів фізичних осіб. Окрім традиційних, запроваджувались нові форми роз’яснювальної роботи та способи інформування щодо умов та строків декларування доходів громадянами.

Аналіз поданих декларацій свідчить про позитивні зміни в ментальності наших громадян.

Так, станом на 1 червня 2013 року до Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області громадянами подано 2710 декларацій про майновий стан і доходи, з них 2337 декларацій подано особами, які зобов’язані їх подати згідно з чинним законодавством та 373 декларації – на право отримання податкової знижки. Узгоджена сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету складає понад 2 млн. грн., а 358 тис.грн. підлягають поверненню громадянам.

Шановні громадяни!

        Нагадуємо, кампанія декларування доходів громадян, отриманих за минулий рік  для отримання податкової знижки та іпотечне кредитування триває до 31 грудня 2013 року!

Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області

Пошук по сайту