На Дніпропетровщині нагородили переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань з науково-технічної творчості

Дата публікації: 07.10.2013

На Дніпропетровщині пройшло нагородження переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань з науково-технічної творчості, їхніх педагогів і тренерів.

Вшанування здобутків молодих раціоналізаторів та винахідників для області є традиційним. Щороку діти віком від 7 до 17 років демонструють свої здобутки в галузі науки і техніки на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з науково-технічної творчості.

Цього року володарями дипломів новаторів науково-технічної галузі стали 39 вихованців позашкільних закладів Дніпропетровщини. Вісімнадцятьом кращим педагогам-наставникам творчих гуртків було вручено необхідні у діяльності винахідників електричні інструменти.

Обирали переможців у різних номінаціях, відповідно до досягнень на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Серед основних номінацій: авіамодельний спорт, ракетомодельний спорт, радіоконструювання, винахідники та раціоналізатори, судномодельний спорт, автомодельний спорт та повітряні змії.

Переможців змагань із видатними здобутками у сфері науково-технічної творчості привітав заступник директора департаменту освіти і науки Антон Демура.

«Досягнення наших юних конструкторів, їх винахідницькі ідеї та прагнення створювати щось нове – це величезний привід пишатися цими дітьми. Президент України Віктор Янукович проголосив 2013 роком дитячої творчості. На Дніпропетровщині під керівництвом губернатора Дмитра Колєснікова ми продовжуємо розвивати систему позашкільної освіти області. Я упевнений, що той майданчик для саморозвитку дітей, який сьогодні ми будуємо на Дніпропетровщині, дозволить нашим дітям розвинути свої таланти у світовий успіх», – зазначив він.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Пошук по сайту