На Дніпропетровщині відсвяткували День учителя та День працівників освіти

Дата публікації: 07.10.2013

Загалом в регіоні працює 46 400 педагогічних працівників: вчителів, викладачів, вихователів. Урочистості з нагоди свята пройшли в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Керівник регіону Дмитро Колєсніков привітав освітян із професійним святом та відзначив кращих педагогів обласними нагородами. Також в урочистостях взяв участь голова обласної ради Євген Удод.

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації наголосив, що з 2010 року Дніпропетровщина, як і вся Україна, взяла новий курс на розвиток і модернізацію. І в цьому процесі сфера освіти займає важливу роль. Сьогодні Президент України Віктор Янукович визначає вчителя як ключову фігуру в сучасному суспільстві.

На Дніпропетровщині створюються умови для сучасного навчання і виховання молоді.

За останні три роки на Дніпропетровщині :

• відкрито після капітальних ремонтів 42 дитячих садка,

• створено 59 навчально-виховних комплексів,

• відкрито 352 додаткові групи при діючих садочках.

З 2010 року на Дніпропетровщині створено понад 11 тисяч місць для дошкільнят.

За останні 3 роки 965 шкіл забезпечені комп’ютерною технікою та підключені до мережі Інтернет. У регіоні розроблені та діють спеціальні Інтернет ресурси, що роблять процес навчання більш комфортним, доступним і цікавим. Це і «Електронна школа для обдарованих дітей», де зібрані додаткові завдання, списки літератури, електронні лекції за напрямами. Це і «Електронна школа для дітей з особливими потребами» і «Електронна бібліотека».

Цього року на Дніпропетровщині стартувало ще 6 електронних проектів: Електронний методичний кабінет, Електронний модуль «Атестація педагогічних працівників», «Профільна школа он-лайн», «Мережевий освітній округ», «Віртуальна майстерня Петриківського розпису», «Study in Dnepr».

Всі ці проекти допоможуть зробити більш зручним і цікавим процес пізнання світу для дітей і в той же час – стануть помічником для педагогів регіону.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Пошук по сайту