Настав час звітувати дистанційно

Дата публікації: 30.09.2013

«Звітувати, не виходячи з дому та використовувати усі переваги електронного спілкування з податківцями можуть власники цифрових підписів, які з лютого цього року безкоштовно видає акредитований центр сертифікації електронних ключів. Ця безкоштовна послуга — альтернатива придбання посилених сертифікатів ключів у комерційних структурах» – про це розповів місцевим засобам інформації перший заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Володимир Джавун.

Так з початку створення та по жовтень місяць 2013 року у пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів в місті Павлоград при Західно-Донбаській ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майже 2787 представників місцевого бізнесу отримали безкоштовні електронні ключі.

Працівники Західно-Донбаській ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області всім платникам податків, які ще подають звітність у паперовому вигляді, розповідають про переваги електронного звітування, а саме:

– економію часу;

– зменшення паперового документообігу та витрат на придбання бланків;

– суттєве зменшення транспортних витрат;

– зручність та легкість у використанні;

– передачу документів через Інтернет за лічені секунди;

– швидкий пошук необхідних документів в архівах;

– перевірку стану розрахунків з бюджетом по сплаті податків тощо.

Шановні платники, переходьте і Ви до електронного звітування. Для користування цією послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

Для отримання ключів електронного цифрового підпису суб’єктам господарювання необхідно ознайомитись із необхідною інформацію на сайті: www.cskidd.gov.ua та прийти до Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, каб. №803.

Пошук по сайту