Номер облікової картки може бути внесений до паспорту

Дата публікації: 02.04.2013

Згідно зі статями 63 та 70 Податкового кодексу України (надалі – Кодекс) після реєстрації фізичної особи як платника податків, за його зверненням, або законного представника чи уповноваженої особи орган ДПС видає документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО (Державному реєстрі фізичних осіб).

Таким документом є картка платника податків, Порядок видачі якої встановлений наказом ДПА України від 17.12.10 № 954 “Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та втрату чинності деяких наказів Державної податкової адміністрації України” (надалі – Положення). Додатком 2 до Положення встановлена форма картки, у якій вказується реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Водночас, згідно з п. 70.10 Кодексу, органом ДПС за місцем проживання фізичної особи на прохання такої особи до паспорта громадянина України можуть бути внесені (сьома, восьма або дев’ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.

Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Пошук по сайту