«Нова хвиля» А ти встиг показати свій талант?

Дата публікації: 24.11.2015

05Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині “безтурботні” моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії та божевільні вчинки, знаходити  нових друзів і навіть кохання… Це перший крок у доросле життя!

День  студента ми завжди святкуємо всім технікумом. Цей рік також не став винятком, і ми по “максимуму” весело, цікаво і корисно провели час на «Новій хвилі—2015». Студенти мали змогу показати як власні таланти, так і групи  в цілому. Особливо важливим цей концерт був для  наших любих “першачків”, бо вони ще тільки роблять перші кроки у дорослому студентському житті.

0406А перед початком “Нової хвилі” студентів із нагоди їх професійного свята  привітав директор навчального закладу та вручив грамоти найактивнішим.

Що ж стосується концерту, то моїм фаворитом став Денис Челюскін – зірочка групи Б-1-15. Своєю появою він просто зірвав оплески. Впевнена — він ще себе проявить як найкращий студент! Денис увійшов в історію технікуму як зірка  “Нової хвилі —2015”. Але, хочу додати, що всі студенти, без винятку, зуміли себе показати   якнайкраще.

P.S.
07Колишній студент нашого технікуму — Євгеній Зюбанов, передає  всім  привіт із передової! «Ну що ж, студентство! Вітаю вас із минулим професійним святом! Щиро кажучи, сумую за тими днями і групою, в якій навчався, за  технікумом. Моє  студентське життя завжди було цікавим, всіх історій зараз і не згадаєш… Зі студентським життям завжди пов’язані історії різних жанрів, та всі вони, за великим  рахунком, зводяться до комедійного. І не тому, що студенти такі несерйозні, а просто “статус” зобов’язує. Ще раз з минулим святом, СЛУХАЙТЕСЬ Вікторію Савеліївну Шаріну!!:)))».

Пошук по сайту