Обласна гірнича олімпіада пройшла в технікумі

Дата публікації: 04.04.2013

3 квітня 2013 року на базі Павлоградського технікуму Державного ВНЗ «НГУ» відбулась обласна олімпіада серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації спеціальностей напряму 6.050301 «Гірництво». В олімпіаді прийняли участь 22 студенти з шести технікумів Дніпропетровської області: Гірничого технікуму  ДВНЗ «КНУ», Гірничо-електромеханічного технікуму ДВНЗ «КНУ», Інгулецького технікуму ДВНЗ «КНУ», Марганецького коледжу Державного ВНЗ  «НГУ», Українського політехнічного технікуму та нашого Павлоградського технікуму Державного ВНЗ «НГУ».

Учасники олімпіади розгадували кросворди, відповідали на тестові завдання та виконували практичні розрахунки за темами розділів спеціальних предметів, які вони вивчали в процесі навчання за спеціальностями гірничого напряму підготовки. Їх роботи оцінювало компетентне журі. До його складу увійшли провідні викладачі гірничих дисциплін технікумів на чолі з Гончаровою Аллою Вікторівною, начальником Дніпропетровської філії Інституту  інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Під час олімпіади студенти та викладачі різних вишів мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці, обговорити  актуальні питання у сфері освіти, поділитись враженнями. Завершальним етапом обласної гірничої олімпіади стало нагородження переможців та призерів за спеціальностями. Серед них відзначено і наших студентів. За спеціальністю «Підземна розробка корисних копалин»  І місце посів студент  Огнєв ІлляІІ місце Мясников Іван (група Р-1-10). Студенти Шкваря Іван та Ужва Валерій (група Е-1-10) стали призерами олімпіади за спеціальністю «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв».

Активну участь у організації, підготовці та проведенні студентської олімпіади прийняли голови циклових комісій  гірничих технологічних дисциплін та гірничих електромеханічних дисциплін Єфименко Т.О. і Ревука М.В. під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Шаріної В.С.

Обласний захід проведено на високому рівні. Роботу організаторів заходу відзначив голова обласного методичного об’єднання викладачів напрямку «Гірництво» Присяжнюк К.С.

010 016 017 019

Пошук по сайту