Они за МИР!

Дата публікації: 30.11.2017

Вчора волонтери мали честь бути запрошеними в бібліотеку N3 нашого міста для зустрічі зі студентами технікума. Тетяна Найда, Дацко Світлана, Гудаченко Людмила розповідали про волонтерську справу.

Втомлених після навчань студентів влалося зосередити і донести їм головну думку, що вони представники української нації. Що вони мають захищати інтереси свого народу сьогодні і в майбутньому. Ми говорили молоді, що в житті завжди настає час робити вибір. А ще, що людина має посилати у всесвіт добро і відчувати від того задоволення.

До речі, в одного зі студентів, якого я замітила, що він був зайнятий перепискую в телефоні )), я поцікавилася ставленням його батьків до подій, що відбуваються в державі. Юнак відповів, що: “Они за мир!”
А на моє пряме питання йому: “Чи варто підтримувати наших військових?” хлопчина сказав , що: “Не задумывался!” Ото таке, друзі. А в минулому році ця дитина навчалася в школі, в 9 класі…

Настав сьогоднішній день і до нас в “криївку” завітали батько з сином. Родина Олександр Кліщ постійно знаходить можливість зробити грошовий внесок в підтримку військових. І найголовніше, що батько завжди приходить зі своїм старшим сином, який завдяки зустрічам з волонтерами, почав вже розумітися на маскувальних засобах для військових.
І я впевнена, що якщо малому задати питання : “Чи варто допомагати нашим військовим, які стоять на захисті нашої держави?” Він без сумніву відповість: “Так!”, бо тому навчають його батьки.

Слава нації!

Джерело

Пошук по сайту