Переваги сервісу «Пульс»

Дата публікації: 06.09.2013

Фахівці Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області нагадують платникам податків про переваги сервісу «Пульс».

Дбаючи про платників податків м. Павлограда та Павлоградського району, співробітники податкової в черговий раз нагадують про телефонну лінію «Пульс». У зв’язку із створенням Міністерства доходів і зборів, відтепер сюди надходять звернення представників бізнесу не лише з податкових, а й митних питань.

Питання, які надходять, розглядаються протягом доби та вирішуються по суті, відповідно до чинного законодавства. Але є такі звернення, що потребують додаткового опрацювання. У будь-якому випадку, заявник обов’язково отримує повідомлення про результати перевірки даних та вжиті заходи.

З початку існування сервіс зарекомендував себе не тільки як ефективний засіб вирішення питань, а й як повноцінний консультаційний центр. І на сьогоднішній день, «Пульс» працює в режимі швидкої допомоги платникам податків, адже це гарантований двосторонній зв’язок.

З початку 2013 року до Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області на сервіс «Пульс» надійшло 11 звернень. Від загальної кількості найбільш актуальними та проблемними питаннями є такі:

– 7 (63,6%) – питання щодо податкової звітності;

– по 1 (по 9,09%) – з питання припинення підприємницької діяльності, оскарження податкового повідомлення-рішення, присвоєння ідентифікаційного номера, податкового боргу, проведення перевірки.

Отже, шановні платники податків! Інформацію про неправомірні дії з боку працівників Міндоходів повідомляйте за номером цілодобової лінії оновленого «Пульсу» для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

Пошук по сайту