По місту Павлограду та Павлоградському районі виявлено 12 осіб, які працювали без офіційного працевлаштування

Дата публікації: 02.04.2013

По місту Павлограду та Павлоградському районі  виявлено 12 осіб, які працювали без офіційного працевлаштування

        Про це повідомила заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчук під час зустрічі з місцевими засобами масової інформації.

В результаті контрольно-перевірочної та роз’яснювальної роботи з легалізації найманої праці до місцевого бюджету у 2013 році додатково надійшло 3,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Жорсткий контроль за виплатою реальної заробітної плати працівникам  підприємств усіх галузей економіки, наступ на зарплатні борги і їх повна ліквідація залишаються найважливішими напрямами роботи податкових органів. Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС проводить комплексі заходи, націлені на викорінення таких проявів в районі як використання праці неоформлених працівників та виплата заробітної плати нижче мінімальної.

Податкова інспекція постійно у посиленому режимі здійснює перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання ними чинного податкового законодавства при виплаті заробітної плати робітникам і службовцям. За результатами аналізу фінансової діяльності суб’єктів господарювання визначаються потенційні підприємства-порушники законодавства про оплату праці. З керівниками таких підприємств податківці проводять роз’яснювальну роботу та співбесіди, під час яких до них доводиться інформація про необхідність підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб. Керівники підприємств, які виплачують заробітну плату своїм працівникам в розмірах, нижчих від законодавчо встановленого мінімуму, запрошуються на засідання комісії з питань своєчасності та повноти сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Легальна зайнятість, реальна заробітна плата і податки з цієї заробітної плати – це закон. Кожен повинен усвідомити, що такі явища, як зарплата “в конверті” та робота без офіційного працевлаштування, мають глибокі корені та руйнують суспільство зсередини, позбавляючи працівників майбутнього. Необхідно досягати взаєморозуміння між громадянами, державою та бізнесом, гармонійного поєднання їх інтересів. Адже сплачені податки, збільшення надходжень до бюджету – це розвиток інфраструктури, утримання соціально-культурної сфери та медичних закладів, підвищення рівня життя громадян.

Нагадуємо громадянам, що подолати таке негативне явище, як «тіньова» заробітна плата, можливо лише спільними зусиллями. Прохання до всіх небайдужих жителів міста Павлограда та Павлоградського району повідомляти про випадки неофіційного працевлаштування, заниження роботодавцями заробітної плати, виплати зарплати «в конвертах» тощо Західно-Донбаській ОДПІ в письмовому вигляді або за телефоном 3-22-03 з 9.00 до 18.00.

Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Пошук по сайту