Понад 280 тис школярів Дніпропетровщини розпочали навчальний рік з уроку «Україна – єдина країна»

Дата публікації: 01.09.2014

Заняття, присвячене історії мужності, звитяги та незламності духу українського народу, стало першим у новому навчальному році. Дізнатися, що таке «єдність» і чому це слово у цьому році набуло особливого значення запросили учнів усіх шкіл області. Єдиний урок пройшов для всіх дітей з першого по одинадцятий клас.

Очікується, що урок «Україна – єдина країна» започаткує цикл патріотичних дисциплін. Упродовж цього навчального року дітям викладатимуть також уроки мужності. Новий предмет з’явиться у розкладі учнів молодших, середніх і старших класів. Форму проведення таких уроків школи обиратимуть самостійно. Про хоробрість та відвагу українських військових і простих українців дітям розповідатимуть, переважно, у ході факультативних занять.

Нагадаємо, що у новому навчальному році школярі Дніпропетровщини створюватимуть куточки слави бійців АТО у своїх навчальних закладах.

У новому навчальному році на Дніпропетровщині працюють 1009 шкіл. Тут приступили до навчання понад 280 тис дітей. Зокрема, у 2014 році близько 33 тис дітей пішли до школи вперше.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Пошук по сайту