Право на відпочинок у 2012 році використали понад 120 підприємців Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Дата публікації: 03.04.2013

Право на відпочинок у 2012 році використали понад 120 підприємців Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

      Про це повідомила заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчук під час зустрічі з місцевими засобами масової інформації.

А вже в 2013 році,  станом на 5 квітня, близько 25 платників єдиного податку  першої та другої груп вирішили відпочити.

Приватні підприємці мають право у випадку хвороби або бажання з’їздити у відпустку без фінансових втрат для свого бізнесу скористатися позитивним нововведенням для платників податків, яке діє з 1 січня 2012 року.

Право на відпустку можна використати один раз у році, тривалістю на один місяць, тільки спрощенцям I та II груп, які не мають найманих працівників. Для цього достатньо написати заяву в довільній формі до органу державної податкової служби за місцем обліку.

Крім того, на період хвороби підприємець теж звільняється від сплати податку згідно з Податковим кодексом України, якщо її тривалість 30 календарних днів і більше, що підтверджено копією лікарняного листка  непрацездатності.

На період відпустки підприємець не проводить підприємницьку діяльність. При цьому підприємець сплачує єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування за місяць перебування у відпустці (хвороби) та подає податкову звітність  у встановлені строки.

Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Пошук по сайту