Прес-реліз. Фізичні та юридичні особи можуть звертатись до Центрів обслуговування платників податків при податкових інспекціях по суботах

Дата публікації: 04.02.2013

В органах Державної податкової служби Дніпропетровської області встановлено єдиний графік роботи центрів обслуговування платників податків: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00 (без перерви на обід), у суботу: з 9.00 до 16.00 (без перерви на обід).

Зазначений графік має забезпечити максимально зручні умови для виконання податкових процедур та зменшити втручання в поточну діяльність бізнесу.

Станом на 01.02.2013р. при державних податкових інспекціях в містах і районах області функціонує 17 Центрів обслуговування платників податків. В них створені умови для оперативного надання юридичним та фізичним особам податкових послуг: прийому податкової звітності, видачі довідок та дозвільних документів, надання податкових консультацій (в тому числі щодо комп’ютерних програм по підготовці податкової звітності, консультацій по роботі з такими програмами та можливості безкоштовного відправлення звітності через мережу Інтернет).

В цілому послугами Центрів обслуговування платників податків в області користується близько 300 тисяч платників податків.

З метою контролю за якістю надання податкових послуг, ДПС Дніпропетровської області проводить систематичні перевірки роботи сервісних центрів. Особлива увага приділяється тривалості часу, який витрачає платник на виконання податкових процедур; недопущенню черг; наявності необхідної інформації для платників; рівню підготовки персоналу, який обслуговує відвідувачів; дотриманню співробітниками сервісних центрів культури спілкування та етики поведінки.

Крім того, в 2013 році продовжує роботу антикорупційний сервіс Державної податкової служби України «Пульс податкової», на який платники податків можуть повідомити про факти неналежного обслуговування в Центрах обслуговування платників податків при податкових інспекціях в містах і районах області.

 Прес-служба ДПС у Дніпропетровській області

Пошук по сайту