Профтехосвітяни Дніпропетровщини налагоджують стосунки з колегами інших регіонів по інтернет-зв’язку

Дата публікації: 16.01.2014

З метою обміну досвідом роботи обласних методичних служб професійно-технічної освіти, в рамках плану відкритих інтернет-заходів 2014 року між Навчально-методичними центрами професійно-технічної освіти Дніпропетровської та Волинської областей 15 січня поточного року проведено відео-міст.

Під час заходу керівники навчально-методичних центрів ознайомили присутніх з головними напрямками та особливостями роботи методичних центрів ПТО в своїх регіонах, представили працівників своїх установ. Кожен методист під час відео-мосту оголосив свої обов’язки на посаді, презентував цікаві напрацювання за власним напрямком роботи та які цікаві заходи проводяться в ПТНЗ області. Розмова вийшла творчою та професійною для двох сторін, оскільки в студіях жваво обговорювали спільну діяльність та задавали уточнюючі запитання з того чи іншого напрямку роботи методичної служби ПТО.

По завершенню інтернет-спілкування прийнято спільне рішення визначити та затвердити на поточний рік план таких заходів з визначенням конкретних питань для обговорення та вивчення досвіду роботи з залученням представників навчальних закладів, соціальних партнерів.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Пошук по сайту