Ректор Національного гірничого університету зустрівся з польськими студентами

Дата публікації: 08.08.2013

Згідно з угодою, підписаною між Національним гірничим університетом та Вроцлавським технічним університетом влітку проходить обмін студентами. У рамках даного обміну група студентів НГУ відвідує польський університет, а група студентів ВТУ відвідує Національний гірничий університет. Зокрема, 7 серпня 2013 року завершилась двотижнева практика польських студентів у місті Дніпропетровськ. До складу групи увійшли керівник професор Зенон Окрашевський та студенти Анна Роткегель, Каетан Вітецький, Михал Кула, Адріан Гамгва, Михав Левандовськи, Себастьян Шнайдер, Кароль Вводарскі.

Польська група відвідала акумуляторний завод корпорації WESTA в Дніпропетровську, сталеплавильний завод «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ», залізорудний рудник ВАТ «ЗЗРК» (м. Дніпрорудне), шахту «Благодатна» і «Героїв Космосу» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» (м. Павлоград), Запорізьку атомну електростанцію (м. Енергодар) та ДніпроГЕС (м. Запоріжжя). Як зазначив пан Окрашевський, практика та екскурсії були цікаві та насичені, адже деякі студенти вперше побували в Україні.

Завершилась практика польських студентів візитом до Національного гірничого університету, де вони зустрілись з ректором, академіком Геннадієм Півняком. Геннадій Півняк підкреслив, що завдяки унікальній співпраці у польських студентів з’явиться можливість отримати другий диплом – диплом Національного гірничого університету (магістерська програма викладається англійською мовою). У зв’язку з цим до ректора Вроцлавського технічного університету буде направлено офіційний лист з позитивними результатами практики та пропозицією стосовно можливості отримання другої освіти в НГУ.

На згадку про відвідини українського університету польські колеги отримали книги про життя НГУ («Відповідність часу» та «25 років діяльності НГУ») та сувеніри з символікою університету.

Пошук по сайту