Результати роботи відділення організації оперативних заходів із скорочення податкового боргу ВПМ Західно-Донбаської ОДПІ за січень-березень 2013 року

Дата публікації: 25.03.2013

За результатами проведених заходів сектору боротьби з фіктивним банкрутством та організації оперативних заходів із скорочення податкового боргу відділу податкової міліції Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС протягом поточного року забезпечено надходження до загального фонду державного бюджету 927 580 грн.

За поточний рік за матеріалами сектору боротьби з фіктивним банкрутством та організації оперативних заходів із скорочення податкового боргу відділу податкової міліції Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС зареєстровано в ЄРДР  4 кримінальні провадження в т.ч. 1- за ч.3 ст.212 КК України, 2- за ч. 2 ст. 364 КК України, 1- за ст..219 КК України. Встановлено збитків по порушених кримінальних провадженнях 3514,2 тис.грн.

В лютому 2013р. за матеріалами сектору боротьби з фіктивним банкрутством та організації оперативних заходів із скорочення податкового боргу Відділу податкової міліції Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС застосовано 1 адміністративний арешт активів підприємства-великого боржника, що має заборгованість перед бюджетом понад 1 млн. грн.. За результатами якого мобілізовано до державного бюджету 200 000 грн.

Встановлено один факт умисного доведення підприємства до банкрутства. Внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ст.219 КК України «Доведення до банкрутства».

С.А. Вінніченко  – в.о. начальника ВПМ – першого заступника начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС підполковник податкової міліції

Пошук по сайту