Сервіс «Пульс» – шлях до успішної співпраці

Дата публікації: 18.07.2013

Антикорупційний сервіс «Пульс» дає змогу платникам податків повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників Міндоходів.

Нещодавно Міністерство доходів і зборів України здійснило ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань. Співробітники Міндоходів постійно вживають дієві заходи для подолання корупційних проявів та створення сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності, підвищення ступеня довіри під час співпраці з Міністерством доходів і зборів України.

З початку 2013 року до Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області на сервіс «Пульс» надійшло 7 звернень. Від загальної кількості найбільш актуальними та проблемними питаннями є такі:

– 2(28,6%) – питання щодо податкової звітності;

– по 1 ( по14,3%) – з питання припинення підприємницької діяльності, оскарження податкового повідомлення-рішення, присвоєння ідентифікаційного номера, податкового боргу, проведення перевірки.

Західно-Донбаська ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області нагадує усім платникам податків, що сервіс «Пульс» (044) 284-00-07 працює цілодобово. Інформацію про неправомірні дії з боку працівників Міндоходів у неробочий час приймає інтерактивний відповідач.

І будьте певні, що жодне повідомлення не залишиться без уваги, адже плідна робота «Пульсу» – це шлях до успішної співпраці громадян із Міністерством доходів і зборів України.

Запрацював „Електронний кабінет платника податків”

        Новий сервіс Міндоходів „Електронний кабінет платника податків” розпочав свої роботу у тестовому режимі. Першими ознайомитися з можливостями сервісу зможуть великі платники податків, а в подальшому він буде доступним для всіх категорій платників.

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, після авторизації.

Експерти Міндоходів новий сервіс вважають кроком до онлайнових відносин платника з працівниками органів доходів і зборів.  Перевагами нового сервісу є подання податкової звітності в режимі реального часу. Платник одразу ж буде бачити, як показники його звітності вплинули на його стан розрахунків з бюджетом.

Податкова звітність подаватиметься пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів видаватиметься одна квитанція про прийняття декларації.

У подальшому можливості Електронного кабінету будуть розширюватися. Так, наприклад, платники зможуть переглядати документи, видані органами Міндоходів, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, розраховувати пеню, подавати заяви на реєстрацію платником окремих податків, отримувати консультаційні послуги тощо.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою knp.minrd.gov.ua або на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. При встановленні програмного забезпечення потрібно користуватися браузером Internet Explorer.

Нагадаємо, що цифровий підпис підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні в Україні діє 104 таких пункти.

Пошук по сайту