Слався, великий Кобзарю

Дата публікації: 14.03.2014

Сьогодні, в такий складний та доленосний для України час, коли ідеї миру, злагоди, єднання звучать в серці кожного небайдужого до долі рідного краю, взірцем для всіх став Тарас Григорович Шевченко. Саме Великий Кобзар, його творчість об’єднує всіх заради щасливого майбутнього.
В м. Павлограді 12 березня в БК ім. Гагаріна відбувся міський конкурс читців, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка “Слався, великий Кобзарю”, мета та завдання якого стали розширення і поглиблення знання молоді про життєвий і творчий шлях народного поета і художника, його вклад в розвиток української літератури та державності; розвиток творчих здібностей молоді; виховання почуття любові та поваги до творчості Великого Кобзаря, рідної мови, художнього слова; виховання засобами художніх творів патріотизму та громадянської свідомості молодого покоління.
У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних закладів, студенти вищих навчальних закладів у 2 номінаціях: “Індивідуальне художнє читання” та “Групове художнє читання”.

Вітаємо переможців:
Маркова Андрія, ЗШ № 2
Тягун Ельвіру, естрадний театр «Елен» Центру позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей
Батрака Артема, ЗШ № 20
Шевченко Руслану, ЗШ № 3
Денисенко Анну, ЗШ № 9
Лупир Анну, ЗШ № 15
Шевченко Валерію, ЗШ № 17
Штанька Ігоря, Павлоградський технікум НГУ
Учнів 3 класу, ЗШ № 6
Учнів 11 класу, ЗШ № 19
Вихованців естрадного театру «Елен» Центру позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей
Вихованців студії «Живе читання» Палацу творчості дітей та юнацтва

Бажаємо творчих успіхів!

http://pavlograd-official.org

Пошук по сайту