Сьогодні в українських ВНЗ розпочалася вступна кампанія

Дата публікації: 01.07.2013

1 липня 2013 року в українських вищих навчальних закладах розпочато вступну кампанію.

У зв’язку з цим, з метою ознайомлення з організацією роботи приймальних комісій, працівники департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України відвідали Національний авіаційний університет, Київський національний економічний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Національний університет харчових технологій, Київський педагогічний коледж ім. К. Д. Ушинського.

Зазначимо, що перший день вступної кампанії проходить у спокійному режимі, без черг; у зазначених ВНЗ на достатньо високому рівні організовано роботу приймальних комісій, усі абітурієнти – забезпечені умовами для оперативної підготовки та подання документів та інформаційними матеріалами щодо особливостей подачі документів.

Фахівці МОН особисто ознайомилися з роботою персоналу приймальних комісій та перевірили роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Жодних порушень у роботі приймальних комісій чи проблем з електронною системою виявлено не було.

Пошук по сайту