Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв

Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв

Одним із критеріїв сталого розвитку суспільства виступає раціональне використання надр України

Голова комісії – Ревука Марія Вікторівна

Кваліфікація технік-електромеханік гірничий
Термін навчання: за денною формою на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) – 3 роки 10 місяців, за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 8 місяців, на основі ОКР «кваліфікований робітник» 1 рік 9 місяців.

Перший набір студентів за спеціальністю здійснено у 1989 році. За час існування гірниче відділення випустило понад 2500 тисячі спеціалістів.

Молодший спеціаліст готується для керівництва, організації та виконання робіт з експлуатації, монтажу і ремонту гірничого обладнання шахт.

Студенти навчаються:
– обґрунтовано вибирати і підготовляти до експлуатації гірниче електромеханічне обладнання для конкретних гірничо-геологічних умов;
– усувати і попереджувати неполадки в роботі гірничо-електромеханічного обладнання;
– здійснювати основні техніко-економічні розрахунки з ремонту, монтажу, обслуговуванню електромеханічного обладнання вугільних підприємств;
– оформляти документацію на виготовлення, ремонт та поставку запчастин і обладнання;
– організовувати і проводити поточний ремонт гірничих машин, електромеханічного обладнання, автоматичних пристроїв, слідкувати за якістю ремонту;
– складати графіки планово-попереджувального ремонту машин і механізмів;
– контролювати дотримання охорони праці та правил техніки експлуатації гірничого обладнання та апаратури; вести облік планових завдань, продуктивності праці, обсягів робіт з ремонту та обслуговування гірничого електромеханічного обладнання, тощо.

Молодший спеціаліст може працювати на підприємствах вугільної промисловості, у проектних, пошукових і науково-дослідних організаціях на посадах механіка дільниці, майстра по ремонту обладнання, електромеханіка зміни або дільниці, а також на посадах слюсаря по обслуговуванню стаціонарного обладнання, механіком спецавтоматики, гірничого майстра дільниці автоматизації служби АСУ шахти; гірничого майстра дільниці ВТБ; помічника начальника дільниці ВТБ, тощо.

Викладачі: Шаріна Вікторія Савеліївна, Сторожко Ірина Іллівна, Андрієвська Вікторія Вікторівна, Соколов Володимир Сергійович, Дубовська Людмила Миколаївна, Пономаренко Володимир Анатолійович.

Група Е-1-07 після першого навчального спуску в шахту

Випускники-горняки – наша гордість


Пошук по сайту