ВСП «Павлоградський фаховий коледж НТУ «ДП»
запрошує усіх на День відкритих дверей
10.00 - 27 лютого 2021 року.
ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Підземна розробка корисних копалин

Підземна розробка корисних копалин

Підземна розробка корисних копалин одна з найактуальніших для економіки України. Надра нашої держави містять величезні запаси вугілля, залізної руди та інші корисні копалини, що визначає профіль діяльності української індустрії

efimenko

Голова комісії – Єфименко Тетяна Олександрівна

Кваліфікація технік-технолог гірничий.
Термін навчання: за денною формою на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) – 3 роки 10 місяців, за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 8 місяців, на основі ОКР «кваліфікований робітник» 1 рік 9 місяців.

Перший набір студентів за спеціальністю здійснено у 1999 році. За час існування гірниче відділення випустило понад 2500 тисячі спеціалістів.
Освітня підготовка складається з теоретичної і практичної частини програми. Для студентів проводяться екскурсії на шахти Західного Донбасу, науково-практичні конференції, зустрічі із запрошенням провідних фахівців ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”. Перше знайомство із шахтою відбувається вже на другому курсі під час ознайомлювальної практики.

Нагромадження теоретичних знань затверджується на навчальній та виробничій практиках. Наші студенти мають змогу проходити практичне навчання на підприємствах ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», знайомитися з ремонтними службами вугільних підприємств, спускатися у підземні виробки і на власні очі бачити роботу механізованих комплексів, обладнання для проведення підготовчих виробок, засоби транспортування вугілля, породи і матеріалів, підйомні машини, водовідливні установки.

Користуючись знаннями технології, економіки, організації та планування гірничого виробництва студенти навчаються: визначати обсяги підготовчих та очисних робіт, їх тривалість; складати графіки та планограми організації робіт; виконувати комплекс слюсарно-збірних та ремонтних робіт; розумітися на основних процесах гірничого виробництва; користуватись електрообладнанням та електроінструментом з урахуванням правил безпеки; виконувати прості зйомки за допомогою маркшейдерських інструментів; користуватись відбійними молотками та буровим обладнанням; креслити кінематичні та гідравлічні схеми.

Молодший спеціаліст може працювати на посадах: майстра бурового на підземних роботах, майстра гірничого дільниці рудникового транспорту, майстра гірничого підземної дільниці з видобування корисних копалин, майстра гірничого підземної дільниці з підготовчих робіт, майстра гірничого підземної дільниці з гірничо-капітальних робіт, майстер гірничий підземної дільниці з ремонту гірничих виробок, майстер гірничий змішаної дільниці, машиніст бурової установки.

Викладачі: Посунько Людмила Миколаївна, Турчина Інеса Геннадіївна, Кущевський Владислав Олександрович, Дмитрієва Ольга Анатоліївна, Молокова Світлана Валеріївна.Пошук по сайту