Комп’ютерна інженерія

Комп’ютерна iнженерiя – це одна iз галузей інженерного значення, що визначають технiчний прогрес сучасностi

Голова комісії – Демченко Оксана Валентинівна

Випуск перших фахівців техніків з обчислювальної техніки  здійснено у 2010 році.

Викладачі комісії в умовах нових принципів розвитку економіки і технологій не тільки надають студенту певну суму знань, але й навчають молоду людину вмінню оновлювати свої знання протягом життя, готують її до сприйняття нових реалій і вміння жити за новими вимогами. Це одна із  «наймолодших» циклових комісій, але в той же час – найобізнаніша, найсучасніша!

Для розвитку творчих здібностей студентів та презентації власних педагогічних ідей і методів навчання на спеціальності проводяться студентські науково-практичні конференції, конкурси, екскурсії. Вже традиційною стала регіональна студентська олімпіада з комп’ютерних технологій, в якій із задоволенням беруть участь студенти Павлограда, Новомосковська, Дніпропетровська.

Викладачі: Бісик Ігор Анатолійович, Герасимюк Віктор Іванович, Кондратова Олена Леонідівна, Козлова Анастасія Вікторівна, Шамрицька Ольга Миколаївна, Романенко Тетяна Іванівна, Шевлякова Альона Олександрівна.

Практика з мікропроцесорної техніки

Перша група спеціальності – К-1-06

Кваліфікація – технік-програміст з предметної області діяльності обслуговування комп’ютерних систем і мереж.
Термін навчання:

  • денна форма (на базі 9 класів) – 3 роки 10 років.

Спеціальність була ліцензована у 2006 році.
Молодший спеціаліст технік – програміст з обчислювальної техніки готується до професійної діяльності на підприємствах та в організаціях, де ведуть проектування, виробництво, експлуатацію, обслуговування і ремонт найрізноманітнішої комп’ютерної, електронної та радіоелектронної техніки – комп’ютерних систем і мереж, периферійних пристроїв, побутової електронної апаратури.

Може займати посади керівників середньої ланки управління: техніка обчислювального (інформаційного центру), техніка-конструктора, техніка-технолога (електроніка), налагоджувальника технологічного устаткування (електронна техніка), техніка обчислювального (інформаційного) центру,  оператора   електронно-обчислювальних машин; монтажника електронного устаткування та інші.

Молодший спеціаліст технік з обчислювальної техніки може працювати на державних та приватних промислових підприємствах, проектних та конструкторських, а також монтажних організаціях, що займаються проектуванням, установкою та експлуатацією електронних апаратів різноманітного призначення,  а саме:

  • відділах виробничих підприємств: конструкторському, технологічному, відділах головного електроніка, головного  метролога, автоматизованих систем управління та інших;
  • закладах державного управління;
  • банківських закладах;
  • сервісних організаціях;
  • малих підприємствах;
  • науково-дослідних організаціях;
  • видавничих організаціях;
  • поліграфічних організаціях;
  • медичних закладах.

Пошук по сайту