Транспортні технології

Транспорт є однією з найважливіших галузей суспільного виробництва, яка покликана задовольняти потреби населення та суспільного виробництва в перевезеннях.

Голова комісії – Волковська Наталя Іванівна

Майбутні фахівці-автомобілісти отримують знання в області планування, організації і управлінні вантажними та пасажирськими перевезеннями на міжміських, міжнародних маршрутах, керування сучасним автотранспортним підприємством, основи менеджменту, митного законодавства, транспортного права та брокерської діяльності,  технічної експлуатації автомобілів та правил і безпеки дорожнього руху.

Студенти спеціальності беруть активну участь у суспільному, культурному, спортивному житті навчального закладу і регіону. Серед них є кандидати в майстри спорту, переможці конкурсів «Студентська весна», «Міс Павлоград-2010». Наші студенти – учасники змагань з картингу, що проводяться в Національному гірничому університеті у жовтні кожного року та присвячуються Дню автомобіліста. Щорічно викладачі спеціальності проводять екскурсії, різноманітні вікторини, засідання круглого столу з провідними фахівцями регіону, конкурс «Кращий за фахом».

Викладачі: Сидоренко Віктор Миколайович, Радич Анатолій Миколайович, Колесников Олексій Кузьмич, Чорний Володимир Вікторович.

Заняття з безпеки дорожнього руху в групі А-1-06 проводить викладач Сидоренко В.М.

Захист дипломного проекту

Кваліфікація – технік – технолог (механіка) з предметної області діяльності організація перевезень і управління на автотранспорті.
Термін навчання:

  • денна форма (на базі 9 класів) – 3 роки 10 місяців.

Спеціальність була заснована у 2006 році з метою підготовки висококваліфікованих економічних кадрів для підприємств автомобільного транспорту. Організація перевезень пасажирів і вантажів є визначальною діяльністю на транспорті.

Для її здійснення необхідні фахівці широкого профілю, підготовлені до самостійної інженерної, дослідницької, керівної і організаційної роботи у сфері транспортних технологій для забезпечення раціональної організації та управління транспортними процесами, організації систем управління та їх вдосконалення у відповідності до тенденцій технічного прогресу і соціально-економічного розвитку. Таких фахівців готують в технікумі  за спеціальністю “Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)”.

Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу на первинних посадах:

  •  диспетчера автомобільного транспорту; диспетчера з міжнародних перевезень;
  • диспетчера служби перевезень;
  • диспетчера станційного;
  • інспектора з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань;
  • інспектора з охорони праці та техніки безпеки;
  • ревізора з безпеки руху;
  • техніка-інспектора з контролю за використанням палива;
  • ревізора автомобільного транспорту, і може займати первинні посади: диспетчера, техніка з обліку, ревізора, чергового по транспортно-експедиційному агентству (філіалу), техніка відділу експлуатації, декларанта експорту і імпорту товарів, техніка-організатора міжнародних перевезень;
  • інспектора з міжнародних перевезень,  диспетчера автовокзалу (автостанції), техніка відділу безпеки руху та охорони праці.

Випускники можуть працювати на транспортно-експлуатаційних підприємствах, в організаціях транспортного комплексу різних форм власності, на фірмах, що займаються організацією та здійсненням автомобільних перевезень, у термінальних системах, на вантажних та пасажирських станціях, у фірмових та дилерських центрах автомобільних компаній і заводів, у транспортних відділах муніципальних установ, у проектних і науково-дослідних інститутах і підприємствах.

Пошук по сайту