Павлоградський коледж запрошує на навчання
Контактні телефони (0563)20-49-58, (099)703-36-77

Сплата авансових внесків

Дата публікації: 02.04.2013

Платник податку отримав дохід за 2012 рік менше ніж 10 млн.грн. Чи повинен він сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток за результатами І кварталу 2013 року, першого півріччя 2013 року, 9 місяців 2013 року?

Платники податку на прибуток, у яких оподатковані доходи за останній річний звітний податковий період є меншими ніж 10 млн.грн., не повинні сплачувати авансові внески з податку на прибуток. Такі платники сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році та не сплачують авансових внесків.

Крім того, відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу авансовий внесок не сплачують: новостворені підприємства, виробники сільськогосподарської продукції, неприбуткові установи (організації). Обов’язок зі сплати щомісячних авансових внесків покладається на платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн.грн.

Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Пошук по сайту