Станом на 27 травня п.р. МОН виконало усі завдання Національного плану дій на 2013, які передбачені на січень-травень 2013

Дата публікації: 27.05.2013

Сьогодні, під час засідання Уряду України, Міністр освіти і науки Дмитро Табачник доповів про стан виконання завдань і заходів Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2010 рік «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» за напрямом «Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери».

Зокрема, Дмитро Табачник поінформував, що з 2013 року відповідно до Програми економічних реформ Міністерство розпочало третій, заключний етап, який має продовжити низку кроків щодо підвищення конкурентоспроможності української освіти та її інтеграції в єдиний європейський та світовий освітній простір.

Напрям «Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери» Національного плану дій на 2013 рік передбачає виконання 29 завдань та заходів. Станом на 27 травня виконано – 7 заходів. Строк виконання 22 заходів ще не настав.

Наголошуємо, що МОН виконало усі завдання Національного плану дій на 2013, які передбачені на січень-травень 2013!

Найактуальнішими пріоритетами на 2013 рік визначено:

1. Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти.

2. Забезпечення якості та доступності загальної середньої освіти.

3. Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей. Розвиток позашкільної освіти.

4. Модернізація професійно-технічної освіти.

5. Розвиток вищої освіти.

6. Розвиток науки та інноваційної діяльності, підвищення конкурентоспроможності національної економіки.

Пошук по сайту