Студентське життя розпочато

Дата публікації: 14.09.2016

Посвята в студенти – це невід`ємна частина життя “новоспеченого” студента Павлоградського технікуму Державного ВНЗ “НГУ”.

Ще з 1 вересня ми, студенти першого курсу, знали, що нас чекає цей захід, і у кожного були свої думки та переживання щодо цього.

За тиждень до дійства студенти-першачки, як нас називають, дізналися, що кожна група має придумати свій девіз і вибрати пісню. Ми почали вигадувати щось оригінальне, щоб запам`ятатися. У нас з’явилась ідея написати власну пісню «ОП-1-16, наш главный первый курс…».

Але щось пішло не за планом, і ми співали «Колёсики, колёсики и красивый руль». Інші ж групи виконували пісні на патріотичну тематику, у цей час у атмосфері повіяло дружньою, і такою домашньою атмосферою, саме це нас якось і зблизило.

День посвяти настав дуже швидко, що ми й не встигли отямитися . У середу, 14 вересня, всі студенти першого курсу зібралися у дворі нашого технікуму, потім вирушили до парку 1 травня. І ось… Організаційна лінійка та роздача завдань. 3..2..1..Готові:)

Перше завдання було складним, але ми впоралися, пробігши лінію перешкод за дві хвилини. Без поранень не обійшлося, і досі зеленка на колінах залишилася. Була буря емоцій. Наша група підтримувала нас як ніколи, відразу було видно згуртовану команду і дух перемоги. «Студентські випробування» і «Веселі старти» нас зблизили, відкрили нас з іншого боку, «Перетягування канату» показав, хто сильніший.

І ось радісні стоїмо та співаємо пісні, отримуємо грамоти , останні фото і йдемо святкувати!

ТЕПЕР МИ СПРАВЖНІ СТУДЕНТИ !!! УРА !!!

25 26 27 28 29 30 31 32 33

Пошук по сайту