Студенту

Зверніть увагу

Пам’ятка студенту
Юний друже! Прочитай і запам’ятай ці рядки на все життя!

Найцінніше, що є у кожної людини, це — її життя. Воно дається тільки раз і кожному — своє. Довге чи коротке, воно все одно триває лише від народження до смерті людини. Його не можна прожити двічі. Життя вимірюється не кількістю подихів. Воно вимірюється кількістю моментів, які змушують нас затримати подих. Час витікає від нас кожну секунду і ми його витрачаємо прямо зараз. Але витрачати його потрібно мудро і на саме цінніше у житті.

Найцінніше в житті – це час. Перш за все необхідно вкласти час у самого себе. Чим ми більше думаємо про час, тим більше ми усвідомлюємо унікальність цього ресурсу. Час – це не просто щось таке, що ви «отримуєте» або «маєте», його не можна запозичити у кого-небудь, хто, здається, в надлишку володіє ним. Коли ви втрачаєте час, у вас витрачається життя. І те, як ви проводите час, можливо, більше, ніж що б то не було інше, визначає якого роду особистістю ви є – ваші цінності, переконання, цілі, ваша унікальна індивідуальність. Так що, вкладаючи свій час у самого себе, у власний ріст, розвиток, навички, необхідні для творіння добра.

Кожен день – це подарунок. Життя кожного з нас — це також і одна з ланок в існуванні світу, у нескінченному ланцюзі змін і взаємоперетворень, які постійно відбуваються у природі та суспільстві.

Життя людини вплетене також в існування людства, в його історію. Появі кожного з нас передувало існування мільйонів людей, перед якими кожен із нас якоюсь мірою в боргу. Вони своєю працею і своїм розвитком підготували наше виникнення, зробили можливим наше існування. Тому ми повинні зрозуміти, за що боролися і до чого прагнули вони, щоб і своїм життям зробити хоч маленький крок у цьому ж напрямі і передати естафету історії тим, хто прийде нам на зміну і житиме після нас.

Юність — пора життя, відкрита всьому новому, пов’язана з пошуками нестандартних рішень.

Правда, у дитинстві і навіть в юності, коли людина ще не усвідомила минущості свого життя, вона може і не особливо цінувати його, витрачати на що завгодно. Зате у зрілому і, особливо, у поважному віці людина починає цінувати кожен день і навіть кожну годину свого життя, прекрасно розуміючи, що вони у неї обмежені. Ми й так нерідко, у силу лінощів або інерції, відкладаємо свої добрі починання «до понеділка». Якби попереду у нас було безмежне життя, то чи не почали б ми відкладати здійснення своїх задумів і до наступного століття?

Кожна людина вільна самостійно зробити свій вибір. Більшість людей, живуть в натовпі, ніколи не натискають на кнопку зупинки, щоб хоча б шістдесят секунд поміркувати над тим, навіщо вони в цьому світі і для чого покликані. Як часто ми витрачаємо неоціненні хвилинки на пусті образи, слова,  погані вчинки, заздрощі, які нічого не варті, навіть не замислюючись над тим, що життя коротке.

Цінуйте кожну мить, проведену з вашими близькими, цінуйте своє життя, любіть себе і налаштовуйтесь на позитив, адже немає такої ночі, після якої б не настав день, такого дощу, після б якого б не засвітило сонце. Ніколи не втрачайте надію. Вірте в себе та вірте в краще!

Будьте сильними, бережіть себе, любіть ближнього, і тоді ваша буденність перетвориться на свято!

 Шановний друже! Так сталося, що за власним бажанням, або волею долі ти став студентом Павлоградського коледжу. В стінах освітнього закладу ти проводиш з 8.00 до 14.20-15.00, це складає у середньому 7 годин щодня, 35 годин щотижня, 770 годин щомісяця та приблизно 7630 годин щороку. А якщо ще порахувати весь період навчання, то ця цифра сягне за 300000. Вражає, чи не так!?
Погодься, це досить немалий проміжок часу, причому активного, у твоєму житті. Навчання – це складний, творчий процес, але якщо замислитись, то ніщо в цьому житті нам не дається легко. Для тебе, студент, головна задача – закінчити коледж і стати досвідченим фахівцем своєї професії, довівши тим самим собі та іншим, що ти чогось вартий. Постав мету, і досягни її власною працею. Будь чутливим і добрим. Допомагай іншим у складних ситуаціях, бережи себе, своїх рідних, навколишній світ, виховуй в собі кращі якості і тоді ти станеш справжньою людиною. Адміністрація, викладачі, співробітники коледжу додають багато зусиль за для твого благополуччя, студент.  Ти скажеш, що це їх праця, і за це вони отримують зарплатню. Так, це дійсно їх праця, але її не зрівняти з іншими професіями. Навчання і виховання – це дуже складна справа, де треба працювати не тільки розумом, руками, а ще серцем і душею. Поважай цей труд, бережно стався до всього, що для твого успішного навчання тобі надає коледж: майно, комп’ютери, оргтехніка, література. Підтримуй чистоту і порядок, будь ввічливим, культурним і дбайливим, і тоді ти можеш з гордістю називати себе студент, бо студент – це краща нація людства, бо студент – це звучить гордо.

Кодекс честі студента Павлоградського коледжу Державного ВНЗ “НГУ”

Національна честь держави, країни, народу – моральний вимір.
Священний обов’язок молоді бути національно свідомим українцем, завжди захищати незалежну Україну.
Молодь повинна явити світу свою чисту і святу любов до України, повагу до героїв минувшини, повагу до себе і до свого майбутнього.
Тільки молодь може перевести Україну в русло традиційно національних цінностей.

Нашому суспільству належить стати середовищем:

  • моральної чистоти;
  • високої духовності;
  • без пиятства;
  • без наркоманії;
  • без проституції;
  • без масової і державної злочинності.
  • Україна має стати:
  • фізично здоровою нацією;
  • ідейно об’єднаним народом;
  • країною, здатною захистити себе.

Студенти! Ми відповідальні за долю України. Цієї відповідальності ніхто не може уникнути. Якщо не молодь буде вирішувати долю України, то хто?

Доля України в руках патріотичної людини! Свій ентузіазм, почуття справедливості спрямуємо в русло гуманістичної честі України.

Захистимо честь України!

Не будемо байдужими до майбутнього!

Сприятимемо відродженню Української держави, честі України.

Любитимемо свою батьківщину!

Будемо поборниками української культури, української мови, національної духовності.

Будемо захищати, розвивати, стверджувати, змінювати духовну честь України!

Пошук по сайту