Студенти Дніпропетровщини обговорили навчальний графік у ВНЗ

Дата публікації: 01.09.2014

Під час обговорень можливих змін у навчальному графіку студенти внесли власні пропозиції з цього питання. Голови студентських рад вважають найприйнятнішим варіантом, зокрема, збільшення кількості пар щодня протягом звичного п’ятиденного розкладу. У реалізації такої ініціативи розглядають також можливість скорочення загальної тривалості пар з 1,2 годин до однієї. Прийняти остаточне рішення обіцяють вже після 7 вересня.

Студентське засідання підтримало також ще два варіанти. Одним з них є перспектива тимчасового переходу на дистанційне навчання. Не виключили також і можливість перенесення робочих годин на суботи.

Загалом, висновок голів студентських рад збігається з висновком Ради ректорів – зміни у навчальному графіку мають враховувати особливості кожного ВНЗ.

Спільне рішення щодо можливих змін у навчальному графіку студенти та педагоги вишів приймуть протягом двох перших тижнів від початку нового навчального року. Повторне зібрання голів студрад має пройти після 7 вересня. До цього часу механізми корегування розкладу занять будуть обговорювати вчені ради у вишах. До складу таких об’єднань входять представники педагогічної спільноти, а також навчального закладу.

Як повідомлялось раніше, процедуру впровадження рекомендованого нового графіку для студентів ВНЗ розроблятимуть самостійно.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Пошук по сайту