Тиждень права в Павлоградському технікумі Державного ВНЗ «НГУ»

Дата публікації: 10.12.2016

В рамках Всеукраїнського тижня права, з метою поширення знань про права і свободи людини і громадянина, набуття навичок в їх застосуванні, підвищення рівня правоосвітньої культури в технікумі з 05 по 9 грудня проводився тиждень права. В рамках тижня відбулись: вікторина, брейн-ринг, конкурси стіннівок, книжкова виставка, олімпіада, зустріч з юристом, організовано перегляд відеофільмів на правову тематику.

Тиждень права розпочався з інформаційної хвилини на тему: «Декларація прав людини 1948 року».

Серед студентів 2 курсу проведено тестування на тему:«Як ти розумієш патріотизм?».

Студенти груп Б-1-15 і А-1-15 змагалися в брейн-ринзі «Магістри права». Перемогу отримала команда групи Б-1-15.

Свої знання з правознавства студенти показали на олімпіаді, яка проводилась 9 грудня 2016 року на тему: «Основи Конституційного права України». В олімпіаді брали участь студенти ІІ курсу. Переможці: І місце – Висланько Влада (група А-1-15), ІІ місце – Бербіха Сарра (група Б-1-15), ІІІ місце – Приходько Маргарита (група А-1-15).

Студенти також зустрілися з юристом Павлоградського міського центру безоплатної правової допомоги на якій розглянули тему: «Проблематика прав людини. Захист прав учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб».

Протягом тижня цікавою і змістовною була виставка у бібліотеці на тему: «Україна – суверенна, демократична держава». Студентами переглянуто відеофільми: «Що ми знаємо про права людини?», «Європейський Суд», «Історія прав людини», «Конвенція прав дитини».

В рамках тижня було проведено два конкурси стіннівок. В конкурсі «Світ без насилля» перемогу отримала група Р-2-15, ІІ місце посіли студенти групи В-1-15, ІІІ місце – Б-1-15. У конкурсі «Україна без корупції» перемогла група Б-1-15, групи Р-2-15 і К-1-15 посіли ІІ місце, ІІІ місце за групою А-1-15.

Тиждень права в Павлоградському технікумі Державного ВНЗ «НГУ»

Пошук по сайту