У Західно-Донбаській ОДПІ відкритий доступ до публічної інформації

Дата публікації: 18.05.2013

Сьогодення вимагає нових змін на шляху до прозорого спілкування громадськості з органами влади. Важливим кроком в налагодженні партнерських взаємовідносин між податковим відомством та платниками податків є забезпечення функціонування Закону України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації».

Фахівці Західно-Донбаської ОДПІ створюють максимальні умови для реалізації особами права на доступ до публічної інформації, а саме, створено структурний підрозділ  – сектор забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян, основним завданням якого є забезпечення доступу запитувачів інформації до публічної інформації, розпорядником якої виступає Західно-Донбаська ОДПІ

Так, за січень-квітень 2013 року до Західно-Донбаської ОДПІ надійшло 8 запитів щодо надання публічної інформації, з них: 4 запити від юридичних осіб, 4 – від фізичних осіб. Відповіді на запити про надання публічної інформації надавались  у визначені Законом терміни –  протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту до інспекції.

Тобто, всі громадяни за короткий проміжок часу мають змогу знайти необхідні дані та одержати достовірну інформацію.

 Сектор забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Західно-Донбаської ОДПІ.

Пошук по сайту