Урядом прийнято рішення про заснування Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Дата публікації: 02.08.2012

З метою стимулювання розроблення і впровадження інноваційних технологій на сьогоднішньому засіданні Уряду прийнято постанову «Про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

Урядовим рішенням засновано Премію за розроблення і впровадження інноваційних технологій. Окрім того, затверджено Положення про Премію та опис бланка диплома лауреата Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Ця Премія присуджуватиметься на конкурсних засадах щороку за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

З метою розгляду подання міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук, Національної академії медичних наук, Національної академії аграрних наук про присудження Премії, проведення конкурсного відбору робіт та підготовки пропозицій про присудження Премії буде утворено Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України, який діятиме на громадських засадах.

До складу Комітету входитимуть члени Уряду, керівники заінтересованих центральних органів виконавчої влади, науковці та провідні конструктори.

Витрати, пов’язані з виплатою Премії та виготовлення дипломів лауреатів здійснюватимуться в межах коштів, передбачених у державному бюджеті Держінформнауки на зазначені цілі.

За словами Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, заснування такої Премії створюватиме додаткові стимули суб’єктам господарювання до впровадження інноваційних технологій, випуску інноваційної високотехнологічної продукції, конкурентоспроможної на світовому ринку українських товарів та послуг.

Пошук по сайту