В Павлограді 11 тисяч представників бізнесу відчули переваги оновленого податкового сервісу

Дата публікації: 06.02.2013

Щоб усі без виключення підприємці міста та району отримували належне обслуговування при виконанні свого конституційного обов’язку перед державою – наповнення бюджету в Павлограді створений сучасний сервіс – Центр обслуговування платників податків.

Наразі бізнес-актив регіону у сервісному центрі має змогу централізовано вирішувати усі питання, що пов’язані з оподаткуванням, наприклад: отримувати дозвільні документи, довідки, консультації, складати та подавати звітність.

Робота центру базується на високому фаховому рівні персоналу. Для платників обладнано зал видачі довідок та дозвільних документів, зал прийому звітності та вхідної кореспонденції, зал обслуговування платників податків. У місцях для очікування можна ознайомитись із зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншим інформаційним матеріалом. Для трансляції важливої та корисної інформації для платників податків у центрі встановлено плазмовий екран. Для зручності відвідувачів діє зона WI-FI.

Окрім підключення до мережі Інтернет Центр забезпечений доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань, для комфорту платників запроваджено посаду консультанта-модератора, який допомагає у пошуку необхідних відомостей.

До речі, вже незабаром цифрові ключі до електронних сервісів від податкової можна буде отримати не лише у ДПС Дніпропетровської області, а й у Павлограді.

„Запровадження Центру обслуговування платників податків – це без перебільшення визначальний момент у діяльності міста Павлограда. Цей процес демонструє невідворотність перетворення служби на сервісну структуру та є вагомою інвестицією податківців регіону у справу поліпшення бізнес-клімату Павлоградщини, – говорить начальник Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області державної податкової служби Олег Шелудько. – Це підтверджують і наші клієнти – платники податків. За результатами проведеного нещодавно опитування 9 із 10 відвідувачів Центру обслуговування платників податків задоволені умовами обслуговування, які створені тут”, – підкреслив Олег Шелудько.

За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту