Валентінів день

Дата публікації: 14.02.2013

День Святого Валентина відзначають у всьому світі, і скрізь трішки по-різному.


Англія
У Сполученому Королівстві є дві добрі традиції: поздоровляти тварин і поздоровляти взагалі всіх-всіх, влаштовуючи щось типу різдвяних колядок – ходити по домівках, роздавати солодощі та бажати всім великого кохання. У Лондоні, в Королівському парку Грінвіч, знаходиться нульовий меридіан, який ділить Землю на Західне і Південне півкуля. Якщо встати з коханим обличчям один до одного, ноги на ширині плечей так, щоб одна нога була на Заході, інша – на Сході, а меридіан – прямо перед вами, і поцілуватися, то для вас не буде відстаней!

Den-Valentina
Італія
У цій сонячній країні 14 лютого – солодкий день. Шоколад ллється рікою, всі годують один одного. У Венеції є міст Зітхань. Вважається, що якщо поцілуватись на мосту, любов триватиме вічно!
Франція
Якщо поцілуватися на паризькому кладовищі Пер-Лашез сфінкса, який охороняє спокій Оскара Уайльда, ваша любов буде вічною. А на Монмартрі є стіна любові – там про кращому з почуттів написано на 311 різних мовах світу.
Японія
Мудрі японці зробили це свято “чоловічим” днем ​​- подарунки дарують в основному сильній статі.
Den-Valentina1
Норвегія
У цей день закоханим обов’язково потрібно висікти вогонь ударом каменя об камінь. Якщо вийде, почуття не охолонуть ніколи!
У багатьох країнах Валентинів день вважається «білим»: дівчина може підійти до обранця і зізнатися йому в коханні, запропонувати руку і серце і навіть подекуди зажадати штраф за відмову. Ініціатива виправдовується традицією – чому ні?

Вітаємо з днем закоханих!

Пошук по сайту