Відтепер і в Павлограді Безкоштовні ключі електронного цифрового підпису

Дата публікації: 12.02.2013

При Західно-Донбаській ОДПІ Дніпропетровської області ДПС відкрито Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДПС. Тож підприємці та громадяни міста Павлоград та Павлоградського району відтепер зможуть отримати ключі електронного цифрового підпису безкоштовно, не виїжджаючи до обласного центру. Про це нововведення розповів начальник Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Олег Шелудько.

Із перших днів новий сервіс користуються неабияким попитом. Платників у цьому відділенні обслуговують кваліфіковані фахівці, які пройшли відповідне навчання. Установа оснащена сучасним обладнанням і програмами захисту персональних даних.

Процедура отримання безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займає не більше 20-25 хвилин, – наголосив Олег Шелудько.

“Час – це гроші” – говорить відомий всім вислів. Тому для багатьох суб’єктів господарювання, які працюють прозоро, у правовому полі, електронний спосіб надання податкової звітності став просто знахідкою. Все, що потрібно для подання звітності в електронному вигляді, це заповнити бланк документу, наложити електронний цифровий підпис і відправити до відповідної організації чи установи.

Цифровий підпис є не тільки своєрідним захистом податкової звітності, що надсилається “електронкою”. Отримання електронних ключів має і додаткові плюси. Окрім основної сфери застосування підпису, такої як звітування, платники податків за його допомогою можуть укладати договори в електронній формі з іншими суб’єктами господарювання.

Податкова пропонує отримати ключі і громадянам. Адже за допомогою них вони зможуть, приміром, заповнити декларацію про майновий стан та доходи, не виходячи із квартири.

Для отримання ключів електронного цифрового підпису суб’єктам господарювання необхідно ознайомитись із необхідною інформацію на сайті: www.cskidd.gov.ua та прийти до Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС, каб. №803.


За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту